O Nas

Tylko w SuperSpas największa oferta spa ogrodowych dostępnych od ręki w Polsce! W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty amerykańskich oraz europejskich producentów. Nasza firma istnieje już od 2006 roku, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży jacuzzi ogrodowych pozwala nam zagwarantować najwyższy poziom obsługi klienta i jego poziom zadowolenia. Zapewniamy profesjonalny montaż, transport, części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych, które znajdują się w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Leszczyńskich 3B oraz w Warszawie przy ul. Ordona 12. Współpracujemy z projektantami, architektami i specjalistami w zakresie aranżacji ogrodów i tarasów. Dostarczamy wanny z hydromasażem, baseny z przeciwprądami i inne urządzenia do obiektów agroturystycznych, pensjonatów czy obiektów SPA. Zachęcamy do skorzystania z testu „na mokro” dostępnego w naszym Showroomie w Środzie Wielkopolskiej. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.
Tylko w SuperSpas największa oferta spa ogrodowych dostępnych od ręki w Polsce! W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty amerykańskich oraz europejskich producentów. Nasza firma istnieje już od 2006 roku, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży jacuzzi ogrodowych pozwala nam zagwarantować najwyższy poziom obsługi klienta i jego poziom zadowolenia. Zapewniamy profesjonalny montaż, transport, części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów ekspozycyjnych, które znajdują się w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Leszczyńskich 3B oraz w Warszawie przy ul. Ordona 12.

Współpracujemy z projektantami, architektami i specjalistami w zakresie aranżacji ogrodów i tarasów. Dostarczamy wanny z hydromasażem, baseny z przeciwprądami i inne urządzenia do obiektów agroturystycznych, pensjonatów czy obiektów SPA. Zachęcamy do skorzystania z testu „na mokro” dostępnego w naszym Showroomie w Środzie Wielkopolskiej. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

Środa Wielkopolska

ul. Leszczyńskich 3B
63-000 Środa Wielkopolska
tel. 530 743 002
email: info@superspas.pl

Warszawa

ul. Ordona 12
01-237 Warszawa
tel. 690 009 509
email: warszawa@superspas.pl